Støttefunksjoner

Under er en oversikt over de ulike støttefunksjoner vi har i Flatås IL Fotball.
For andre henvendelser, vennligst ta kontakt med styret i Flatås IL Fotball på fotballstyret@flatas.no

 

FunksjonNavnE-post
DommeransvarligStian Wiggen Hansendommeransvarlig.fotball@flatas.no
SonekveldansvarligIvar Gifstadivargifstad@gmail.com
BarnefotballansvarligKjetil Sundtkjetilsundt@yahoo.no
Webansvarlig fotballRoy Myhreroy.myhre@evry.com
Jentefotballansvarlig

Linn Holøymoen

Christina Helgesen

Lars Melbye

Silje Aahlberg Øyan

holomoenlinn@hotmail.com

christinahelgesen1987@gmail.com

lars@ekrevisjon.no

nanny016@hotmail.com

Flatås Julecup Bodil Pedersen  bdlpdrsn@gmail.com
Inkludering og Integrering

Susanne Johannesen

Monica Berg

susanne1985_@hotmail.com

mon-be@online.no

VaktansvarligIvar Gifstadivargifstad@gmail.com
KontraktsansvarligHelene H. Mokkelbost helene.harsvik@gmail.com 
FIKS-ansvarlig Johan Klevlandklevelandjohan@gmail.com 
Sportslig lederHarald Kalleviksportsligutvalg.fotball@flatas.no
DugnadsansvarligKent Andrè Bomannkabomann@hotmail.com
OppstartsansvarligBjørn Dragsnesbedragsn@online.no 
FIKS-ansvarligJohan Klevelandklevelandjohan@gmail.com
OvergangsansvarligJohan Klevelandklevelandjohan@gmail.com
BaneforvaltningAnita Wraalsenbanefordeling.fotball@flatas.no
GarderobeansvarligLagskontakterfotball@flatas.no
UtstyrsansvarligKatrine Iversen (drakter)
Merete Hepsø (annet utstyr) 
Katrine823@hotmail.com
merete.hep@gmail.com
Leder Fair Play utvalgMarit Sandbakkmarit.sandbakk@enova.no
ØkonomiansvarligAsgeir Wingeasgeir.winge@hotmail.com
Politiattester/bankkonto/lån av lokalerBente Wiggen
kontakt@flatas.no