Støttefunksjoner

Under er en oversikt over de ulike støttefunksjoner vi har i Flatås IL Fotball.
For andre henvendelser, vennligst ta kontakt med styret i Flatås IL Fotball på fotballstyret@flatas.no

 

FunksjonNavnE-post
DommeransvarligStian Wiggen Hansendommeransvarlig.fotball@flatas.no
Barnefotballansvarlig/sonekveldansvarligIvar Gifstadivargifstad@gmail.com
Webansvarlig fotballBodil Pedersenbdlpdrsn@gmail.com
JentefotballansvarligSigmund Tangen
sigmund.tangen@gmail.com
Sportslig lederHarald Kalleviksportsligutvalg.fotball@flatas.no
OppstartsansvarligBjørn Dragsnesbedragsn@online.no 
FIKS-ansvarligJohan Klevelandklevelandjohan@gmail.com
OvergangsansvarligJohan Klevelandklevelandjohan@gmail.com
BaneforvaltningenJohan Klevelandbanefordeling.fotball@flatas.no
GarderobeansvarligLagskontakter
UtstyrsansvarligBodil Pedersenbdlpdrsn@gmail.com
Leder Fair Play utvalgMarit Sandbakkmarit.sandbakk@enova.no
Politiattester/bankkonto/lån av lokalerBente Wiggen
kontakt@flatas.no