Under er en oversikt over de ulike støttefunksjoner vi har i Flatås IL Fotball.
For andre henvendelser, vennligst ta kontakt med styret i Flatås IL Fotball på fotballstyret@flatas.no

 

FunksjonNavnE-post
Dommeransvarlig  
Sonekveldansvarlig  
BarnefotballansvarligKjetil Sundtkjetilsundt@yahoo.no
Webansvarlig fotballRoy Myhreroy.myhre@evry.com 
JentefotballansvarligSportslig utvalgSportsligutvalg.fotball@flatas.no
Flatås Julecup Jan Gunnar Sølberg jangsolberg@gmail.com
Inkludering og Integrering

Susanne Johannesen

Monica Berg

susanne1985@hotmail.com

mon-be@online.no

Vaktansvarlig  
KontraktsansvarligLeder Flatås Fotballleder.fotball@flatas.no
FIKS-ansvarlig Johan Klevlandklevelandjohan@gmail.com 
Sportslig lederHarald Kalleviksportsligutvalg.fotball@flatas.no
DugnadsansvarligKent Andrè Bomannkabomann@hotmail.com
OppstartsansvarligBjørn Dragsnesbedragsn@online.no 
FIKS-ansvarligJohan Klevelandklevelandjohan@gmail.com
OvergangsansvarligJohan Klevelandklevelandjohan@gmail.com
BaneforvaltningAnita Wraalsenbanefordeling.fotball@flatas.no
GarderobeansvarligLagskontakterfotball@flatas.no
UtstyrsansvarligOlav Henden (drakter)
Merete Hepsø (annet utstyr) 
olavhenden@gmail.com
merete.hep@gmail.com
Leder Fair Play utvalgMarit Sandbakkmarit.sandbakk@enova.no
ØkonomiansvarligAsgeir Wingeasgeir.winge@hotmail.com
Politiattester/bankkonto/lån av lokalerBente Wiggen
kontakt@flatas.no