Under er en oversikt over de ulike støttefunksjoner vi har i Flatås IL Fotball.
For andre henvendelser, vennligst ta kontakt med styret i Flatås IL Fotball på fotballstyret@flatas.no



Funksjon Navn E-post
Dommeransvarlig Stian Wiggen Hansen dommeransvarlig.fotball@flatas.no
Sonekveldsansvarlig Vegar Monsvoll vegar.monsvoll@ntebb.no
Barnefotball koordinator Vegar Monsvollvegar.monsvoll@ntebb.no
Webansvarlig fotball Bodil Pedersen webansvarlig.fotball@flatas.no
Jentefotballansvarlig Trine Kristengård tkriste3@hotmail.com
Sportslig leder Harald Kallevik sportsligutvalg.fotball@flatas.no
Oppstartsansvarlig Harald Kallevik harald.kallevik@gmail.com
FIKS-ansvarlig Johan Kleveland klevelandjohan@gmail.com
Overgangsansvarlig Johan Kleveland klevelandjohan@gmail.com
Banemestertjeneste John Tore Dreier jotodre@hotmail.no
Brøyteansvarlig Johan Kleveland klevelandjohan@gmail.com
Baneforvaltningen Johan Kleveland banefordeling.fotball@flatas.no
Bane-/anleggsansvarlig John-Tore Dreier jotodre@hotmail.no
Garderobeansvarlig Lagskontakter
Utstyrsansvarlig Bodil Pedersen bdlpdrsn@gmail.com
Leder Fair Play utvalg Marit Sandbakk marit.sandbakk@enova.no
Politiattester/bankkonto/lån av lokaler Bente Wiggen
kontakt@flatas.no
Powered by: Bloc